Телефонуйте: +38(093)702-74-27, +38(097)603-00-98 Олександр

Телефонуйте: +38(093)702-74-27, +38(097)603-00-98 Олександр

Проектування виробів із металу

     Проектування — процес визначення архітектури, компонентів, інтерфейсів та інших характеристик системи або її частини. Таке визначення слова “проектування” пропонує нам Вікіпедія. Насправді, під дуже важким визначенням, криється не менш важлива суть місця проектування в будь-якому технологічному та виробничому процесі. Проектування – це початковий етап будь-якого виробництва, припущення помилок в якому веде до великих фінансових та часових втрат.

      Компанія ”VVS IRON GROUP / ВВС АЙРОН ГРУП” надає інтелектуальні послуги у вигляді комплексного проектування конструкцій, виробів, вузлів та деталей. Наші конструктора проектують нестандартні індивідуальні вироби з розробкою повного комплекту робочих креслень. Сучасне комп’ютерне програмне забезпечення дозволяє створювати трьох вимірні моделі майбутніх виробів, що дозволяє зменшити вірогідність припущення помилок. Тісна співпраця конструкторського підрозділу нашої компанії з виробничим, дозволяє проектувати конструкції, вироби, вузли та деталі виходячи з специфіки використаних матеріалів та подальшої функціональної експлуатації.

       Для визначення вартості послуги проектування індивідуальних металевих виробів звертайтесь до нас по телефону та на електрону пошту, вказаним  в розділі сайту “Контакти”. Наші спеціалісти здійснять для Вас техніко-економічний прорахунок Вашого замовлення, після попередньо надісланих креслень, ескізів або технічного завдання.

     

      

 

 

Наші контакти

Останні новини